Повідомити про подію
AXA Страхування запустила єдиний цифровий рахунок

Ми запустили новий сервіс для зручності клієнтів - комплексні рахунки. Якщо по декількох договорах приходить термін чергових оплат одночасно, страхувальник може сплатити їх одним платежем. В рамках комплексного рахунку можна оплатити послуги будь-якого виду страхування: страхування авто, здоров'я і майна.


«АХА - одна з перших страхових компаній в Україні, яка впровадила дану послугу, і два пілотних місяці роботи з комплексними рахунками показали їх актуальність і попит. Буквально днями наш клієнт - багатодітний тато - продовжив страхування для всієї родини. Замість п'яти рахунків, які компанія надсилала раніше, клієнт отримав і оплатив всього один», - розповіла Директор департаменту проектів і інновацій «АХА Страхування» Марія Федоренко.


Комплексні рахунки - одна зі складових процесу оптимізації оплати послуг. Одне з нововведень, яке дозволило зробити платіж швидким і зручним, - онлайн-оплата. Послугою клієнти «АХА Страхування» користуються з червня 2018 року.


Такий спосіб розрахунку набирає все більшої популярності. В середньому частка електронних платежів збільшується на 15,5% в місяць. Через 5 місяців з моменту запуску місячний обсяг оплат за електронними рахунками склав 9 млн грн.


«Час - критичний ресурс. Ми не хочемо витрачати його на оплату рахунків: стояти в черзі до каси, розбиратися як заповнити форму, шукати договір для заповнення деталей платежу. Тому все більше клієнтів віддають перевагу онлайн-оплаті. По-перше, електронний рахунок приходить автоматично на ваш телефон заздалегідь. По-друге, там вже заповнені всі реквізити рахунку. І, по-третє, компанія практично моментально дізнається про оплату», - зазначила Марія Федоренко.


За 10 місяців поточного року загальна сума онлайн-платежів склала 56,8 млн грн.