Повідомити про подію

Скорочуємо клієнтам документообіг та вводимо систему управління електронними рахунками

«АХА Страхування» скорочує клієнтам документообіг та пропонує систему управління електронними рахунками

«AXA Страхування» впровадила систему електронного підпису договорів ДМС (добровільного медичного страхування) з корпоративними клієнтами, які об'єднують фізичних осіб підприємців.


Впровадження електронного підпису дозволяє обійтися без об'ємних паперових копій, істотно заощаджуючи час і полегшуючи офіційні процедури. Документообіг став простішим і зручнішим для клієнта, і підписання договору відбувається всього у кілька кліків. Така послуга актуальна для співробітників IT та інших компаній, які активно використовують електронно-цифровий підпис і електронний документообіг. Підписати договір віддалено можна в режимі 24/7 з будь-якої точки світу.


Також впроваджено систему управління електронними рахунками Payments, яка виставляє електронні рахунки, контролює їх оплату, нагадує завчасно про чергові платежі та робить процес оплати швидким і зрозумілим. Клієнт отримує на свій контактний номер повідомлення з прямим посиланням на оплату договору, яку можна зробити всього в 2 кліка. Додатковою перевагою є можливість одночасної оплати декількох договорів страхування одним платежем.


Крім того, з березня 2019 року для клієнтів ДМС почав працювати онлайн-чат, який передбачає спілкування з оператором, обмін документами і звуковими файлами. Оператор спілкується з клієнтом в режимі 24/7, онлайн можна записатися до лікаря, отримати консультації щодо умов договору, узгодити отримання ліків, дізнатися залишки по лімітованим опцій або інформацію про графік роботи тієї чи іншої клініки або аптеки. Чат з оператором можна відновити або продовжити в будь-який час, що максимально зручно клієнтам, так як вони не обмежені в часі або місцем знаходження.


Подібні інновації дозволяють клієнтам «AXA Страхування» купувати страхові поліси і користуватися різними послугами, не виходячи з дому, за допомогою сучасних технологій і смартфонів, які стали невід'ємною частиною життя сучасного суспільства.