«АХА Страхування» виплатила 510 тис. грн. за договором КАСКО

28.01.2014

15 січня 2014 року «АХА Страхування» виплатила страхове відшкодування у розмірі 510 тис. грн. за договором КАСКО

ДТП сталася у м.Миколаїв внаслідок несприятливих погодних умов. Авто було застраховане за програмою КАСКО «Все включено», тобто страхування від усіх ризиків. Це дуже зручно для клієнта, оскільки неможливо передбачити, що може статися з автомобілем на дорозі або навіть на стоянці, що охороняється. Купівля полісу з покриттям обмеженого переліку ризиків не гарантує надійного захисту від непередбачених витрат.

Крім традиційних ризиків: викрадення, збиток внаслідок ДТП, збитки внаслідок стихійних лих, пожежі, протиправних дій третіх осіб, АХА відшкодовує збитки, спричинені внаслідок зовнішнього фізичного впливу інших випадкових подій. Поліс АХА також покриває витрати на евакуацію пошкодженого внаслідок страхового випадку авто з місця ДТП до місця зберігання або ремонту на території України.

Загалом у 2013 році «АХА Страхування» сплатила своїм клієнтам 380 млн. 119 тис. гривень. Минулого року компанія врегулювала 47 965 страхових випадки, а обсяг страхових відшкодувань склав понад 1 млн. гривень в день. Водночас за результатами задоволеності клієнтів 94% клієнтів вдоволені якістю обслуговування.