Повідомити про подію

Страхова компанія «АХА Страхування» показала позитивні результати своєї діяльності за перше півріччя 2018

Прибуток компанії – 42 млн грн.

Страхові премії – 915,6 млн грн.

Страхові виплати – 455 млн грн.

Рівень задоволеності клієнтів – 91,6%   

     


СК «АХА Страхування» − лідер ринку зі збору чистих страхових премій, підбила підсумки першого півріччя 2018 року. Прибутковий ріст та нарощування об’ємів страхових премій, а також показник задоволеності клієнтів відображає позитивну динаміку діяльності та розвитку компанії.

Компанія за 1 півріччя 2018 року зібрала більше 915,6 млн грн. валових страхових премій, приріст склав 14% або на 115 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2017 року. Загальний об’єм страхових виплат, які компанія виплатила своїм клієнтам склав 455 млн грн., а це на 17% більше, ніж у 2017 році (390 млн грн.).

За підсумками першого півріччя прибуток компанії склав 42 млн грн. згідно даних звітності Регулятора.

СК «АХА Страхування» залишається безумовним лідером України на ринку КАСКО з широким переліком програм страхування КАСКО для власників автомобілів. Даний вид страхування має вагому частку у портфелі компанії. За результатами 6 місяців 2018 об’єм премій по КАСКО склав 522 млн грн., з приростом у 10%. Страхові премії фізичних осіб по КАСКО в загальному обсязі зібраних премій складають 66% (346 млн грн.).

Компанія входить в ТОП-3 лідерів ринку добровільного медичного страхування і продовжує нарощувати його долю у своєму портфелі. За 6 місяців поточного року АХА зібрала 138 млн грн. премій (приріст склав 32%), взявши на себе зобов'язання щодо більш, ніж 346 тис договорів. Компанія пропонує програми медичного страхування як для корпоративних клієнтів, так і для фізичних осіб. В першому півріччі 2018 року успішно були запроваджені програми добровільного медичного страхування для фізичних осіб.

Все більше клієнтів віддає перевагу програмам туристичного страхування від СК «АХА Страхування». Загальний приріст по кількості укладених договорів страхування за даним продуктом склав +26% у порівнянні з минулим роком, загальна кількість договорів 60 тис, об’єм страхових премій склав 18,6 млн грн., з приростом у 60%.

91,6% або оцінка 4,6 за 5-зірковою шкалою – рівень задоволеності клієнтів АХА за результатами першого півріччя 2018 року за даними TCF (Transparent Customer Feedback). Кожен клієнт «АХА Страхування» з КАСКО або ОСЦПВ (пряме врегулювання) може миттєво оцінити якість врегулювання за 5-бальною шкалою, всі відгуки є у відкритому доступі на сайті.


   


«Оцінка нашими клієнтами сервісу компанії та інші показники діяльності ще раз підтверджують правильність обраного нами шляху прибуткового зростання, прагнення бути ближчими до наших клієнтів, чути один одного та вести ефективний діалог у щоденній комунікації,» − підтвердила Нонна Рижа, маркетинг директор Компанії.