Повідомити про подію
AXA допомогає своїм клієнтам

За третій квартал 2018 «АХА Страхування» виплатила своїм клієнтам 212,3 млн грн. страхових відшкодувань. Виплату отримали 33373 клієнта. В середньому за один робочий день компанія врегульовує близько 300 страхових подій.


Серед основних напрямків компенсацій - автострахування та страхування майна. Зі страхування КАСКО було виплачено 123,8 млн. грн, в тому числі - кілька виплат більше 1 млн. грн.


Не балували в цьому сезоні клієнтів і погодні умови. На щастя, завдяки програмам зі страхування майна, клієнтам «АХА Страхування» не страшні ні град, ні затоплення, ні інші катаклізми. «У вересні цього року, наприклад, через град постраждали комплекси сільськогосподарських споруд, на відновлення яких компанія виплатила 3,9 млн гривень», - говорить начальник відділу врегулювання складних не моторних збитків Ольга Ольховик.


Крім того, власний медичний асистанс компанії за третій квартал 2018 обробив понад 15 тисяч звернень і організував понад 150 тисяч послуг за програмами медичного страхування.


Всього за 9 місяців 2018 року компанія «АХА Страхування» виплатила клієнтам понад 667,5 млн грн. Було врегульовано понад 123 619 страхових випадків. При цьому задоволеність клієнтів процесом врегулювання складає більше 90%.


«Незважаючи на будь-які зовнішні і внутрішні обставини, ми залишаємось вірними своїм основним принципам, один з яких - це висока якість роботи у всіх напрямках, за це клієнти нас цінують і продовжують співпрацю», - зазначив Перший Заступник Голови Правління СК «АХА Страхування» Андрій Перетяжко.