Регрес

Ми запускаємо акцію для боржників АТ «СК «АХА Страхування» (далі – Компанія), що є боржниками Компанії (далі – Боржник) в порядку регресу (коли борг виник після виплати страхового відшкодування потерпілій особі (страхувальникові Компанії) в результаті заподіяння шкоди внаслідок ДТП винуватцем такого ДТП).

Мета акції – надати можливість боржникам погасити борг в порядку регресу з використанням коригуючого коефіцієнта «0,7», а саме: застосовуючи коефіцієнт при розрахунку суми боргу, основна сума боргу зменшується на 30%, а сума до оплати складе тільки 70%.

Дія акції починається не раніше ніж з моменту опублікування умов акції на веб-сайті компанії і завершується 31 січня 2014 року включно

Згідно умов, в акції можуть взяти участь боржники, які відповідають наступним вимогам, а саме:

 1. Боржник (або Платник) – виключно фізична особа.
 2. Наявність непогашеної заборгованості в порядку регресу перед компанією.
 3. Відсутність між боржником і компанією будь-яких незавершених судових та виконавчих процесів.
 4. Сума боргу боржника перед компанією не перевищує 25 000 (двадцять п'ять тисяч) грн.
 5. Фінансове становище боржника дозволяє погасити суму боргу, розраховану з використанням коригуючого коефіцієнта, в період дії Акції після приєднання до договору.

Боржник, який отримав від Компанії або її уповноваженого представника вимогу про відшкодування боргу в порядку регресу, знайомиться з пропозицією укласти Договір із застосуванням коригуючого коефіцієнта, знайомиться з Правилами та формою договору в додатку до Правил, які розміщені на веб-сайті Компанії.
У разі, якщо боржник погоджується укласти договір на запропонованих умовах без будь-яких застережень, він протягом місяця з дати отримання пропозиції, але не пізніше ніж до 31 січня 2014 року включно, здійснює оплату боргу із застосуванням коригуючого коефіцієнта шляхом зарахування скоригованої суми боргу на рахунок Компанії з обов'язковим зазначенням даних платежу за договором.

Якщо оплата здійснюється іншою особою замість боржника або від його імені, а не самим боржником, боржник додатково зобов’язаний письмово повідомити про це компанію до здійснення оплати або не пізніше п'яти робочих днів після здійснення такої оплати, приклавши документальне підтвердження здійснення такої оплати (чек, квитанція або інше).

У разі необхідності отримання інформації щодо розрахунку остаточної суми боргу до оплати з використанням формули у відповідності з договором, боржник може попередньо звернутися в компанію.
Умови акції разом з шаблоном договору приєднання розміщені на веб-сайті компанії. Відповідні посилання розташовані нижче.

Дія акції починається не раніше ніж з моменту опублікування умов акції на веб-сайті компанії і завершується 31 січня 2014 року включно.

Додаткова інформація для боржників:

Для отримання додаткової інформації, боржник може звернутися в компанію з відповідним запитом на спеціальний номер гарячої лінії компанії, зателефонувавши за номером : + 38 044 369 33 49 або надіслати листа електронною поштою info.regress@axa-ukraine.com і отримати відповіді на питання, зокрема щодо:

 1. Уточнення суми загального боргу.
 2. Отримання консультації щодо розрахунку суми боргу до оплати з використанням коригуючого коефіцієнта «0,7».
 3. Отримання підтвердження про існування акції та її термінах.
 4. Можливість взяти участь в акції.
 5. Де і як здійснити оплату боргу.
 6. Які документи необхідні для оплати боргу.
 7. Можливість отримання підтвердження оплати боргу або завірену копію договору приєднання.

Договір для завантаження

Правила для завантаження

Часто виникаючі питання (FAQ):

Питання 1. Чи можлива оплата частинами?
Відповідь: Оплата частинами можлива, але необхідно врахувати особливості при оплаті залишку боргу. А саме: у разі, якщо боржник оплатить меншу суму, ніж вимагає компанія, до решти суми за компанією зберігається право вимоги. Якщо решта суми сплачена не в період дії пропозиції компанії укласти цей Договір, то до залишку суми боргу коригуючий коефіцієнт не застосовується. Сума боргу може бути оплачена боржником частинами. У кожному разі, коригуючий коефіцієнт застосовується тільки до тих сум, які сплачені в період дії пропозиції компанії укласти цей Договір.

Питання 2. Боржник самостійно роздруковує і підписує договір, який необхідний для оплати або його необхідно підписувати в двосторонньому порядку?
Відповідь: Боржник роздруковує договір з веб-сайту компанії і використовує його для проведення оплати у відділенні банку. У договорі вказані реквізити та призначення платежу. Але в цілому, загальний механізм такий:

 1. Боржник, до раніше направленої регрессної вимоги додатково буде повідомлений про початок дії акції та її умови.
 2. Боржник відвідує веб-сайт компанії і знайомиться з умовами акції (Правилами). Дані правила разом з додатковим повідомленням є офертою в розумінні ст. 641 Цивільного кодексу України. 
 3. Боржник, роздруковує договір з веб-сайту компанії, розраховує суму боргу до оплати з використанням коригуючого коефіцієнта і вирушає у відділення банку для здійснення оплати. Даний договір в розумінні ст. 634 Цивільного кодексу України є договором приєднання (оплата боржником боргу з використанням коригуючого коефіцієнта означає, що боржник приєднався до договору).

Питання 3. Якщо боржникові необхідно отримати завірену копію договору, він робить запит до або після здійснення платежу?
Відповідь: Боржник може звернутися в компанію з відповідним запитом на спеціальний номер гарячої лінії компанії, зателефонувавши за номером : +38 044 369 33 49 або написати листа електронною поштою info.regress@axa-ukraine.com.

Питання 4. Якщо боржником не отримане (загублено) регресну вимогу, де можна уточнити цю інформацію?
Відповідь: Боржник може звернутися в компанію з відповідним запитом на спеціальний номер гарячої лінії компанії, зателефонувавши за номером : +38 044 369 33 49 або написати листа електронною поштою info.regress@axa-ukraine.com.

Питання 5. Що робити, якщо боржник не має можливості ознайомиться з умовами пропозиції через веб-сайт компанії і роздрукувати договір?
Відповідь : Боржник може звернутися в компанію з відповідним запитом на спеціальний номер гарячої лінії компанії, зателефонувавши за номером : +38 044 369 33 49 або написати листа електронною поштою info.regress@axa-ukraine.com.