Повідомити про подію
94% клієнтів АХА Страхування
задоволені якістю обслуговування
при врегулюванні збитку *

Дізнатися вартість

Оформити автостраховку за 2 хвилини

АХА - страховий бренд №1 у світі (міжнародне агентство Interbrand) Гарантія якості ремонту на СТО
"АХА Страхування" – Лідер австострахування (національна премія журналу Insurance TOP 2015) Середній термін врегулювання по КАСКО становить 15 днів
"AXA Страхування" – Найкращий автостраховик ("Фінансовий Оскар. Осінь 2015" газети Бізнес) Більше 1 млн грн виплат щодня
Цілодобова підтримка контакт-центру 0 800 30 27 23 Дистанційне врегулювання (без необхідності їхати до офісу)
  • АХА - страховий бренд №1 у світі (міжнародне агентство Interbrand)
  • Гарантія якості ремонту на СТО
  • "АХА Страхування" – Лідер австострахування (національна премія журналу Insurance TOP 2015)
  • Середній термін врегулювання по КАСКО становить 15 днів
  • "AXA Страхування" – Кращий автостраховщик ("Фінансовий Оскар. Осінь 2015" газети Бізнес)
  • Більше 1 млн грн виплат щодня
  • Цілодобова підтримка контакт-центру 0 800 30 27 23
  • Дистанційне врегулювання (без необхідності їхати до офісу)
* за результатами незалежного опитування клієнтів CUSTOMER SCOPE за друге півріччя 2016

Базові ризики

Викрадення - незаконне заволодіння ТЗ шляхом крадіжки, грабежу, чи розбою. По цьому ризику покривається викрадення автомобіля під час його знаходження в будь-якому місці в будь-який час;

Збитки внаслідок ДТП - будь-яке пошкодження або знищення ТЗ, його окремих складових частин або додаткового обладнання внаслідок ДТП, а саме: зіткнення (контакту) застрахованого ТЗ з іншим транспортним засобом-учасником ДТП;

Повна загибель авто внаслідок стихійного лиха (урагану, смерчу, повені, затоплення, паводку, селі, землетрусу, зсуву, обвалу, лавини, шторму).

Опція "На вибір

Пошкодження вітрового скла.

Приваблива вартість;

Відстуність обмежень:

До управління допущені всі особи, які використовують авто на законних підставах.

Страхове відшкодування виплачується незалежно від того, хто був винуватцем ДТП (крім випадку виїзду застрахованого авто на залізничний переїзд при закритому шлагбаумі).

Відшкодування збитків, пов'язаних з пошкодженням вітрового скла, відшкодовуються у повному обсязі без документів компетентних органів.

Не є обов'язковим проходження медичного огляду ДТП на предмет алкогольного, наркотичного та токсичного сп'яніння, крім випадків, коли такий огляд проводиться на вимогу працівника ДАІ (згідно чинного законодавства).

Інформаційно-консультаційні послуги цілодобового контакт-центру;

Можливість відстежувати статус розгляду справи онлайн за допомогою порталу "Моя АХА";

Страхове покриття надається 7 днів на тиждень 24 години на добу незалежно від місця зберігання автомобілю;

Територія дії Договору - по всій території України (крім території АР Крим та м. Севастополь);

Гарантія якості ремонту на СТО (опція за договором страхування "На базі СТО за вибором Страховика");

Організація евакуації та покриття витрат на евакуатор у випадках, коли автомобіль не може продовжувати рух у результаті ДТП або інших страхових випадків, в межах ліміту по страховому випадку в розмірі 2000 грн. Покривається три випадки за річний період дії договору. Послуга надається за умови організації евакуації через контакт-центр АХА;

У випадку втрати (викрадання) електронних ключів від автомобіля, компанія відшкодовує 50% документально підтверджених витрат на заміну замків дверей та ключів запалювання або перепрограмування електронних засобів пуску двигуна і відкриття автомобіля, придбання електронних ключів (один раз протягом дії Договору).

Страхове відшкодування

Збитки відшкодовуються без урахування попередніх виплат по договору, в тому числі, якщо загальний розмір збитків за всіма попередніми виплатами перевищує страхову суму (неагрегатна страхова сума).

При пошкодженні ТЗ відшкодовується відновлювальний ремонт автомобіля із заміною пошкоджених непридатних деталей, вузлів, агрегатів на нові, за цінами на день настання страхового випадку, тобто без врахування зносу деталей, які замінюються (страхування "Нове за старе").

Що можна застрахувати

Легкові транспортні засоби (ТЗ), які не є предметом застави та строк експлуатації яких перевищує 3 роки та не перевищує 10 років.

Додаткове обладнання, яке встановлено на ТЗ, але не входить до заводської комплектації ТЗ відповідно до комплектації заводу-виробника або його офіційного дилера.

Страхова сума

Страхова сума встановлюється в розмірі дійсної вартості ТЗ на момент укладення договору страхування.

Франшиза

Викрадення – безумовна франшиза 10%;

Повна загибель - безумовна франшиза 10%;

ДТП – умовна франшиза 5%, але не менше 4 000 грн (умовна франшиза – Страховик не несе відповідальність і не здійснює виплату страхового відшкодування по збитках, які не перевищують розмір умовної франшизи, та виплачує страхове відшкодування у повному обсязі (без урахування умовної франшизи), якщо розмір збитку перевищує розмір умовної франшизи. Безумовна франшиза не застосовується);

Пошкодження вітрового скла – франшиза не застосовується.

Замовити