Повідомити про подію
94% клієнтів АХА Страхування
задоволені якістю обслуговування
при врегулюванні збитку *

Дізнатися вартість

Оформити автостраховку за 2 хвилини

АХА - страховий бренд №1 у світі (міжнародне агентство Interbrand) Гарантія якості ремонту на СТО
"АХА Страхування" – Лідер австострахування (національна премія журналу Insurance TOP 2015) Середній термін врегулювання по КАСКО становить 15 днів
"AXA Страхування" – Найкращий автостраховик ("Фінансовий Оскар. Осінь 2015" газети Бізнес) Більше 1 млн грн виплат щодня
Цілодобова підтримка контакт-центру 0 800 30 27 23 Дистанційне врегулювання (без необхідності їхати до офісу)
  • АХА - страховий бренд №1 у світі (міжнародне агентство Interbrand)
  • Гарантія якості ремонту на СТО
  • "АХА Страхування" – Лідер австострахування (національна премія журналу Insurance TOP 2015)
  • Середній термін врегулювання по КАСКО становить 15 днів
  • "AXA Страхування" – Кращий автостраховщик ("Фінансовий Оскар. Осінь 2015" газети Бізнес)
  • Більше 1 млн грн виплат щодня
  • Цілодобова підтримка контакт-центру 0 800 30 27 23
  • Дистанційне врегулювання (без необхідності їхати до офісу)
* за результатами незалежного опитування клієнтів CUSTOMER SCOPE за друге півріччя 2016

КАСКО Light - це економія до 50% в порівнянні з повним КАСКО.

Що можна застрахувати

Легкові транспортні засоби (ТЗ), строк експлуатації яких не перевищує 10 років.

Додаткове обладнання, яке встановлено на ТЗ, але не входить до заводської комплектації ТЗ відповідно до комплектації заводу-виробника або його офіційного дилера.

Варіанти страхового покриття

Варіант 1. Викрадення + Повна загибель внаслідок стихії + ДТП;

Варіант 2. Викрадення + Повна загибель внаслідок стихії + ДТП + Пошкодження вітрового скла.

Ви можете розшити страхове покриття за кожним з варіантів додатковим страховим ризиком: Збитки внаслідок інших подій.

Базові ризики

Викрадення - незаконне заволодіння ТЗ під час його знаходження в будь-якому місці в будь-який час шляхом.

грабежу – відкритого викрадення ТЗ;

крадіжки – таємного викрадення ТЗ;

розбою – нападу з метою заволодіння ТЗ, поєднаного із насильством, небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, або з погрозою застосування такого насильства.


ДТП - будь-яке пошкодження або знищення (повна загибель) ТЗ, його окремих складових частин чи додаткового обладнання внаслідок ДТП за наявності зіткнення (контакту) застрахованого ТЗ з іншим транспортним засобом-учасником ДТП.

Повна загибель внаслідок стихії - знищення (повна загибель) ТЗ внаслідок стихійного лиха.

Опція "На вибір"

Пошкодження вітрового скла - пошкодження вітрового скла застрахованого ТЗ в результаті протиправних дій третіх осіб; внаслідок стихійного лиха, пожежі або вибуху, нападу тварин, падіння предметів на ТЗ, попадання каміння або інших предметів, що відлетіли з-під коліс ТЗ.

Збитки внаслідок інших подій - ДТП без іншого транспортного засобу-учасника ДТП, пошкодження ТЗ внаслідок пожежі, протиправних дій третіх осіб, нападу тварин, викрадення окремих складових частин ТЗ та будь-яких інших подій, які не є виключеннями за договором страхування.

Лише найнеобхідніше страхове покриття, а саме - пошкодження вітрового скла, пошкодження ТЗ внаслідок ДТП з іншим ТЗ, а також викрадення або повна загибель ТЗ внаслідок ДТП з іншим ТЗ або стихійних лих, за невисоку ціну – Ви заощаджуєте до 50% в порівнянні з повним КАСКО.

Страхове покриття надається 7 днів на тиждень 24 години на добу незалежно від місця зберігання автомобілю.

Розширена територія дії Договору - по всій території України (крім території АР Крим та м.Севастополь), Європи, країн СНД і республіки Грузія, без додаткових доплат.

Можливість сплати страхового платежу частинами.

Немає обмежень щодо місця зберігання ТЗ. Ризик «Викрадення» покривається з будь-якого місця в будь-який час.

Відсутність франшизи за ризиком «Пошкодження вітрового скла».

При пошкодженні ТЗ відшкодовується відновлювальний ремонт ТЗ з заміною пошкоджених непридатних деталей, вузлів, агрегатів на нові за цінами на день настання страхового випадку без урахування зносу (страхування «Нове за старе»).

Страхове відшкодування виплачується незалежно від того, хто був винуватцем ДТП (крім випадку виїзду застрахованого транспортного засобу на залізничний переїзд при закритому шлагбаумі) та за умови, що дії Страхувальника не були навмисними;

Збитки відшкодовуються без урахування попередніх виплат по договору, в тому числі, якщо загальний розмір збитків за всіма попередніми виплатами перевищує страхову суму (неагрегатна страхова сума).

Відсутність обмежень у виплаті страхового відшкодування при грубих порушеннях Правил дорожнього руху, таких як: проїзд на сигнал світлофора, що забороняє рух, перевищення швидкості, перетин подвійної суцільної лінії та інших грубих порушень (крім випадку виїзду ТЗ на залізничний переїзд при закритому шлагбаумі).

У випадку настання ДТП не є обов’язковим проходження медичного огляду на предмет алкогольного, наркотичного та токсичного сп’яніння, крім випадків, коли такий огляд проводиться на вимогу працівника поліції (відповідно до чинного законодавства).

Збитки, пов’язані з пошкодженням вітрового скла, відшкодовуються у повному обсязі без документів компетентних органів, що підтверджують факт настання події.

Організаційно-консультаційна підтримка (цілодобовий кол-центр):Інформаційно-консультаційні послуги, виклик екстрених служб і т.д.;Організація виїзду евакуатора.

Компанія організовує евакуацію та відшкодовує витрати на евакуатор у випадках, коли автомобіль не може продовжувати рух внаслідок пошкоджень в результаті страхового випадку, що стався на території:

  • -України – в межах ліміту 2 000 грн; покривається 3 випадки за річний період дії договору;
  • -країн Європи, СНД і республіки Грузія – в межах гривневого грошового еквівалента 200 євро;

У випадку втрати (в т.ч. викрадення) ключів від ТЗ, один раз за річний період, відшкодовуються 50% документально підтверджених затрат на заміну замків дверей та запалювання або перепрограмування електронних засобів пуску двигуна та відмикання автомобіля та придбання електронних ключів до ТЗ.

Спрощена процедура врегулювання збитків : Страхувальник може надати повідомлення про збиток шляхом здійснення телефонного дзвінка в кол-центр. Це надає можливість Страхувальнику зекономити свій час, оскільки йому не потрібно звертатись в офіс страхової компанії для врегулювання страхового випадку.

Можливість відстежувати статус розгляду справи онлайн за допомогою порталу "Моя АХА".

Франшиза

За ризиками "Викрадення", "Повна загибель", "ДТП" - розмір франшизи можна вибрати з таких варіантів: 0%, 0,5%, 1% або 2% від страхової суми. За ризиком "Пошкодження вітрового скла" - франшиза не застосовується.

Замовити