Повідомити про подію

Телематика (КАСКО «Cмарт»)

 • Гарантована знижка 5% при укладенні договору
 • Розвиток навичок безпечного керування
 • Аналіз та оцінка Вашого стилю керування
 • Чим довше з AXA, тим більша знижка

До розумної економії лише три кроки


Придбай КАСКО Смарт в офісах AXA

Встанови телематичний пристрій у авто

Завантажуй мобільний додаток для
відслідковування стилю керування та
отримуй знижки

Телематика в страхуванні

Залежно від набраної кількості балів ви можете отримати знижку* при сплаті 4-ї частини платежу або взагалі не сплачувати її.
* під терміном «знижка» мається на увазі понижуючий коефіцієнт, що залежить від кількості набраних балів та може бути застосований до загального страхового платежу відповідно до умов Договору.

     Детально про знижки

 • Протягом 1-го року страхування знижка може становити 30% від загального платежу (5% при укладенні договору + 25% в разі отримання більше 75 балів)
 • За відсутності збитків протягом 1-го року на 2-ий рік страхування знижка може становити 45% від загального платежу (5% при укладенні договору + 25% в разі отримання більше 75 балів + 15% за беззбитковість)
 • За відсутності збитків протягом 2-х років страхування знижка на 3-ій рік може становити 55% від загального платежу (5% при укладенні договору + 25% в разі отримання більше 75 балів + 25% за беззбитковість)
 • За відсутності збитків протягом 3-х років страхування знижка на 4-ий рік може становити 60% від загального платежу (5% при укладенні договору + 25% в разі отримання більше 75 балів + 30% за беззбитковість)

Який автомобіль можна застрахувати за умовами КАСКО Смарт

Легковий автомобіль, який не є предметом застави, 2010–2019 р.в. та вартістю більше 200 тис. грн.

Дізнайтеся, чи доцільно Вам купувати КАСКО Смарт

Дізнатись
більше про інші
програми КАСКО
Інструкція
зі встановлення
та використання
мобільного додатку
Інструкція
зі встановлення
та активації
телематичного пристрою

Телематика в Україні та світі

Станом на червень 2015 року у світі налічується близько 8,7 млн. активних користувачів телематичних пристроїв. Телематику у страхуванні почали використовувати порівняно недавно (близько 10 років тому страховики США почали пропонувати продукти, які давали (і дають) можливість оплачувати КАСКО за милі, які проїхав автомобіль). З часом почали з’являтись програми, які не тільки відстежують пробіг авто, але й дозволяють оцінити характер поведінки водія на дорозі.

Що не робить телематика

 • Не відстежує місце розташування автомобіля;
 • Не передає ніяких програм та інших даних в автомобіль;
 • Не веде аудіо та відео запис;
 • Не передає інформацію про перевищення швидкості в компетентні органи.

FAQ: Питання - відповідь

 • Чи буде Телематичний пристрій відслідковувати моє місцезнаходження? - Ні. Телематичний пристрій збирає інформацію тільки з приладів автомобіля і не обладнаний GPS, а також не здійснює аудіо- і відеозапис. Інформацію, отриману за допомогою Телематичного пристрою, АХА використовуватиме виключно з метою виконання умов договору страхування.
 • Якщо Телематичний пристрій не обладнаний GPS і не відстежує місцезнаходження автомобіля, то яким чином відслідковуються різкі маневри під час керування авто або перевищення швидкості? - Телематичний пристрій обладнаний акселерометром та гіроскопом. Дане обладнання забезпечує отримання інформації про різкі маневри або перевищення швидкості без визначення геолокації автомобіля.
 • Чи є які-небудь додаткові витрати при оформленні договору КАСКО "Смарт"? - Ні, Телематичний пристрій і мобільний додаток надаються Вам абсолютно безкоштовно.
 • Чи впливатиме кількість набраних балів за результатами скорінгу на виплату страхового відшкодування в разі настання страхового випадку? - Ні, не впливатиме. Незалежно від кількості набраних балів за результатами скорінгу, виплата страхового відшкодування буде здійснена в обсязі та в термін відповідно до умов договору страхування.
 • Якщо за результатами скорінгу я отримаю менше 50-ти балів, мій страховий платіж за договором збільшиться? - Ні. Страховий платіж буде відповідати страховому платежу, вказаному в договорі страхування для відповідної кількості набраних балів.
 • Якщо я, наприклад, різко загальмую, я втрачу знижку? - Одне різке гальмування суттєво не вплине на рівень майбутньої знижки. В цілому, чим безпечніше Ви будете керувати автомобілем, тим більше у Вас шансів отримати максимальну знижку.
 • Чи можна відключати Телематичний пристрій протягом дії договору страхування? - Ні, не можна. Телематичний пристрій повинен бути постійно підключений до діагностичного гнізда ТЗ під час руху (окрім випадків ремонту та сервісного обслуговування ТЗ). Якщо пристрій буде відключено без належних для цього підстав, Ви можете втратити шанс на отримання знижки за результатами скорінгу.
 • Чи можу я покращити результати свого скорінгу? - Так. Після того як автомобіль пройде 300 км з моменту підключення Телематичного пристрою, Ви зможете отримувати інформацію про Ваш стиль керування та відповідний рейтинг, використовуючи мобільний додаток «Raxel Telematics». Крім цього, в мобільному додатку надаються рекомендації для підвищення безпеки керування, виконуючи які можна знизити імовірність настання аварійних ситуацій на 30%. Маючи таку інформацію, Ви можете коригувати Ваш стиль керування ТЗ з метою отримання більшої кількості балів.
 • Що мені робити з Телематичним пристроєм після закінчення договору страхування? - Якщо Ви не будете продовжувати дію договору страхування КАСКО «Смарт», Вам необхідно повернути Телематичний пристрій Страховику.