Пропозиція для Клієнтів мережі магазинів «Київстар»

Страхова компанія «АХА Страхування» пропонує програму добровільного страхування майна «Мобільний» для Клієнтів, що придбали у мережі магазинів «Київстар» товари, а саме: телефон, смартфон, планшет.

За програмою добровільного страхування майна «Мобільний» підлягають відшкодуванню такі ризики:

  • механічні пошкодження корпусу/екрану приладу;
  • поломка приладу.

Більш детально з умовами програми Ви можете ознайомитися тут:

 Оферта №126 від 15.03.2017 р.

У випадку настання страхової події:

  1. Не пізніше ніж протягом 24 (двадцяти чотирьох) годин з моменту настання події (окрім поломок в результаті перепаду напруги в електромережі, потрапляння рідини в техніку, падіння з висоти та механічних пошкоджень іншими предметами), повідомити про це компетентні органи, до повноважень яких входить фіксація та підтвердження фактів настання подій, передбачених цим Договором, та розслідування причин їх виникнення.
  2. Протягом 2 (двох) робочих днів після настання події, яка може бути кваліфікована як страховий випадок, сповістити Страховика шляхом надання Повідомлення про настання події, звернувшись до контакт-центру Страховика за номером 0 (44) 498-03-08 (або 0 800 30 272 3, або 272 (з мобільного телефону)), та виконати всі інструкції, отримані від Страховика.
  3. За ризиками «механічні пошкодження корпусу/екрану/приладу» та «поломка приладу» після реєстрації події Страховиком направити застраховане майно через відділення «Нової Пошти» для отримувача: ТОВ «Крок-ТТЦ», м. Київ, вул. Райдужна, 25Б (Дніпровський район). Контактна особа – Коваленко С.А., тел. 0-800-504-504.

У разі настання страхового випадку Ви можете завантажити тут:

Заява про настання події, що має ознаки страхового випадку
Заява щодо виплати страхового відшкодування

Заява про настання події, що має ознаки страхового випадку (Зразок)
Заява щодо виплати страхового відшкодування (Зразок)