Повідомити про подію

Коли ви плануєте подорож на своєму авто закордон, наявність міжнародного сертифікату «Зелена карта» – це обов’язкова умова здійснення візиту на своєму автомобілі до країн, які входять до системи «Зелена карта», та гарантія вашої фінансової безпеки. Страховиком виступає СК "Глобус".

Що застраховано?

Відповідальність водія транспортного засобу, а не саме авто. Тобто страхова компанія відшкодовує витрати, пов'язані з нанесенням шкоди майну, життю чи здоров'ю інших учасників дорожнього руху — через ДТП з вини застрахованої особи.

Які існують типи «Зеленої Карти»?

 • Поліс «Вся Система» - дія поширюється на територію всіх країн-членів міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена карта»: Австрія, Бельгія, Кіпр, Чехія, Німеччина, Данія, Іспанія, Естонія, Франція, Фінляндія, Великобританія, Греція, Угорщина, Італія, Ірландія, Ісландія, Люксембург, Латвія, Литва, Мальта, Норвегія, Нідерланди, Португалія, Польща, Швеція, Словаччина, Словенія, Швейцарія, Албанія, Андорра, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Білорусь, Хорватія, Ізраїль, Іран, Марокко, Молдова, Македонія, Румунія, Сербія, Чорногорія, Туніс, Туреччина, Росія.
 • Поліс «Азербайджан, Білорусь, Молдова, Росія» - поширюється виключно на поїздки на територію Азербайджану, Білорусі, Молдови та Росії.

Наші переваги:

 • Поліс можна придбати онлайн на цьому сайті.
 • АХА Страхування – частина великої міжнародної групи АХА, яка визнана страховим брендом #1 у світі.
 • Програма страхування відповідає всім вимогам системи «Зелена Карта».
 • Під час подорожі застрахованим надається цілодобова підтримка контакт-центру.

Що робити при настанні страхового випадку?

 • Залишатися на місці ДТП.
 • Викликати поліцію. Отримати копію протоколу або будь-якого іншого документа, який встановлює винну сторону, визначає учасників та обставини ДТП (при можливості сфотографувати транспортні засоби).
 • Якщо страхувальник зобов’язаний підписати документ, в якому вказується провина учасників страхового випадку на незрозумілій для страхувальника мові, під час підписання необхідно внести зауваження «Не розумію мови», «Не вважаю себе винним», або «Не згоден». При наявності свідків з боку страхувальника бажано в документі вказати його їх імена, адреси, телефонний номер, і щоб вони проставили свої підписи.
 • Якщо Страхувальник несе відповідальність за завдані збитки, він повинен показати потерпілому свій поліс «Зелена карта» і надати йому другий аркуш поліса. У документі, який доводить виникнення страхового випадку, необхідно вказати номер і термін дії поліса «Зеленої карти».
 • При наявності більше ніж одного страхового випадку, коли другий аркуш вже відірваний, необхідно зробити ксерокопію першого аркуша поліса і надати його потерпілій стороні. У разі якщо немає можливості зробити ксерокопію поліса, то в документі, що доводить наявність страхового випадку, повинні бути вказані дані поліса, і поліс залишається у власника для посвідчення наявності договору страхування, яка залишилася. Не віддавати оригінал страхового поліса «Зелена карта» – для цього є копія (другий лист з підписом «КОПІЯ»).
 • Записати всі дані іншого учасника, а саме: ім’я, прізвище, номер і марку автомобіля, номер страхового поліса, назву та адресу страхової компанії, в якій він застрахований. Це необхідно робити з причини того, що клієнт не завжди є винуватцем ДТП, і тоді у клієнта з’являється можливість вимагати відшкодування власного збитку.
 • Ні в якому разі не виплачувати відшкодування шкоди на місці – для цього є страховий поліс, копію якого потрібно віддати потерпілому.
 • Повідомити страхову компанію про подію по телефону. Цілодобові консультації: 0 800 500 157 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні) або 502 (з мобільних згідно тарифів операторів мобільного зв’язку).
 • Після прибуття в Україну необхідно надати в страхову компанію письмове пояснення щодо обставин страхового випадку (при наявності свідків у них теж беруть пояснювальну записку) та примірник документа (протоколу) щодо обставин ДТП, який знаходиться у страхувальника, виданого компетентними органами.

Потурбуйтесь про власну безпеку і безпеку ваших рідних під час подорожей!

Придбати