Повідомити про подію

Туристичне страхування

Потурбуйтеся про себе та безпеку ваших рідних під час подорожей!

Придбати

Туристична страховка забезпечує:


Ambulance

Організацію та оплату медичної евакуації або репатріації

Hospital bed

Медичну допомогу за кордоном

Hospital

Оплату лікарів, медичних закладів та медикаментів

Dentist

Невідкладну стоматологічну допомогу

Suitcase

Відшкодування при затримці рейсу чи багажу

Chat man

Компенсацію інших непередбачуваних витрат

Програми страхування

Наші переваги

Clock

Страховку можна купити онлайн і всього за 5 хвилин

Note pen

Страховка відповідає вимогам для в'їзду в інші країни та для оформлення візи

Ski

Покриваємо активний відпочинок (лижі, дайвінг, відвідування аквапарків тощо)

Sport

Є окрема опція "Спорт" для ризикових видів відпочинку: мотоспорту, вітрильного спорту, кінних перегонів, серфінгу та подібного

Suitcase

Покриваємо і виплачуємо при затримці рейсу, втраті багажу та документів

Credit Card

Компенсуємо медичні витрати, які ви здійснили самостійно

Legal Services

Оплачуємо послуги адвоката, якщо застрахованого залучили до судового розгляду

24-7 Service

Контакт-центр на зв'язку 24/7

Planet

Можна придбати поліс на 1 рік для необмеженої кількості поїздок

Як це працює

Display

Оформіть та оплатіть страховку. Поліс прийде вам на електронну пошту. Ви можете як роздрукувати його, так і тримати в смартфоні.

Medical Assistance

Якщо буде потрібна допомога за кордоном, зателефонуйте за номером, зазначеним у вашому полісі. Ми організуємо та оплатимо необхідну допомогу.

hospital-blue

Виконайте рекомендації лікарів сервісної служби.

hospital-blue

Якщо ви вирішили оплатити витрати самостійно, збережіть чеки та зверніться до нас за компенсацією після повернення в Україну.

hospital-blue

Ви також можете ознайомитись з публічною офертою для туристичної страховки, а також з переліком документів для компенсації.

#1

AXA - cтраховий бренд #1
у світі 10 рік поспіль
(Interbrand, 2018)

92%

клієнтів, які мали
страховий випадок
по автоцивілці і КАСКО,
позитивно оцінюють
роботу компанії*

500 000

клієнтів довіряють нам в Україні**

4 000 000 000

гривень виплатили клієнтам за 10 років***

Поширені питання про туристичну страховку

Для відвідування багатьох країн обов'язково оформляти страховку. Часто її просять пред'явити при в'їзді в країну, а в деяких випадках вона необхідна вже на етапі оформлення візи.

Стандартний поліс з покриттям € 30 000 коштуватиме близько € 2,5 в день (для всіх країн, окрім США і Канади) або від € 10 (для всіх країн світу). З покриттям € 50 000 - від € 3,5 або € 15 відповідно.

Це максимальна сума, яка може бути компенсована в рамках одного страхового випадку, найчастіше – 30 000 або 50 000 євро або доларів. В рамках цієї суми, як правило, оплачується лікування до зняття гострого стану, використовувати її цілком можливо лише у важких випадках (складна операція або транспортування пацієнта в його країну за медичними показаннями, наприклад).

- швидка невідкладна допомога
- невідкладна амбулаторна та стаціонарна допомога
- невідкладна стоматологічна допомога
- транспортування до медичного закладу
- медична евакуація із-за кордону
- репатріація тіла
- оплата термінових повідомлень
- оплата ліків

• Лікування травм, отриманих в форс-мажорних обставинах: в ході військових конфліктів, громадських заворушень, революцій або терактів, а також під час перебування в країнах, відвідування яких не рекомендовано МВС України.

• Лікування захворювань, що виникли до укладення договору, якщо інше не погоджено із страховиком.

• Лікування захворювань і травм, які стали наслідком дій, сполучених з невиправданим ризиком для життя і здоров'я, виконання фізичної роботи за наймом (якщо страховий поліс оформлений не з цією метою), заняття професійним спортом або участі в змаганнях.

• Медичні товари і медикаменти для оздоровлення та профілактики: вакцини, вітаміни, профілактичний огляд, санаторно-курортне лікування тощо.

• Лікування травм, які застрахований отримав під дією алкоголю або наркотиків.

• Косметичні та пластичні операції.

• Стоматологічні послуги (крім екстреного лікування).

• Пологи.

Затримку рейсу/багажу покривають тільки опції «Оптимальна» та «Преміальна». За кожну повну годину затримки рейсу/багажу понад 4 години компенсується € 10, але не більше € 100 за одну поїздку.

Обидва поліси підходять для проходження кордону. Електронний поліс досить відкрити на своєму смартфоні (PDF файл ми відправляємо вам на імейл після його оформлення) та при необхідності пред'явити його на кордоні.

На жаль, так зробити неможливо. Головна умова для активації туристичного поліса - це перетин кордону України.

Для цього необхідно звернутися у відділення нашої компанії і написати заяву про розірвання страхового поліса та оформити новий поліс. Якщо ви звернетеся до початку дати дії поліса, ми повернемо вартість страховки в 100% розмірі.

Тільки дати вашої подорожі та номер закордонного паспорту. Наш поліс туристичного страхування є дійсним без печатки або підпису і відповідає всім вимогам Візового кодексу. Якщо ви все ж хочете отримати печатку, то роздрукуйте ваш документ з імейлу та зверніться до будь-якого нашого відділення.

Вкажіть серію та номер закордонного паспорта одного з батьків, в чий паспорт вписана дитина, а також дані дитини. Дітей до 1 року ми не страхуємо.

Звернутися до асистуючої компанії. Контакти вказані в полісі страхування, тому поліс необхідно тримати при собі (або не видаляти його з імейлу). При спілкуванні з оператором необхідно вказати своє ім’я, номер контактного телефону, адресу місця знаходження, назву страхової компанії, номер договору страхування, термін його дії, описати проблему і характер необхідної допомоги. Асистуюча компанія реєструє страхова подія і організовує надання медичної допомоги в установах, які перебувають поряд з клієнтом. Після надання медичної допомоги застрахованному, асистуюча компанія сама оплачує послуги мед. установи.

Це компанія, яка займається організацією і наданням послуг застрахованій особі за договором страхування, розраховується з медичними установами тощо. Асистуюча компанія «АХА Страхування»: «Балт Асcистанс Україна».

Програми страхування «Оптимальна» і «Преміальна» включають в себе невідкладну гінекологічну допомогу до 7-го місяця вагітності.

Асистуючі компанії, які допомогають нашим клієнтам

ТОВ «Балт Ассистанс Україна» - спеціалізована асистуюча компанія, що має великий досвід в сфері врегулювання питань будь-якої складності. Мета компанії - впровадження загальновизнаних світових стандартів захисту туристів під час поїздки.

«Балт Ассистанс Україна» працює зі всіма учасниками туристичного ринку – від крупних туроператорів до спеціалізованих туристичних агентств, а також з страховими і асистанськими компаніями. І для кожного з учасників є свій якісний продукт – сервіс медичного асистансу. Це і комплексне страхове покриття медичних витрат, цивільної відповідальності, ризик втрати багажу і відміни поїздки, і різне поєднання великого спектру додаткових послуг.

Клієнтам доступні як україномовні, так і російськомовні оператори.

 

Контакти «Балт Ассистанс Україна»:

+ 38 044 500 14 14 — цілодобовий номер телефону контакт-центру;

+ 38 093 702 85 55 — номер телефону для відправки SMS повідомлень;

e-mail: claim@calltravel.eu; ba_claim@me.com; claim@accidentlaw.ru;

skype: baltassistans

*Збирає і проводить перевірку відгуків незалежна компанія eKomi - The Feedback Company.
Деталі на https://www.ekomi-ukraine.com/review-axa-ukraine-motor-claims-ukr.html

**Відповідно до внутрішньої управлінської звітності АТ "СК "AXA Страхування".

***Згідно з офіційною публічною звітністю АТ "СК "AXA Страхування", поданою в Нацкомфінпослуг, сумарно за 2008 - 2017 роки.