Повідомити про подію

АХА Страхування | Чекає на Ваші звернення

АХА в Україні прагне стати компанією, яку обирають Клієнти і яку Клієнти рекомендують своїм друзям, родичам та знайомим. Для досягнення цієї мети ми готові постійно вдосконалюватися, підвищувати рівень обслуговування, відповідати Вашим очікуванням та перевищувати Ваші сподівання.

Ми постійно вимірюємо рівень задоволеності Клієнтів, тому думка кожного Клієнта є дуже важливою для нас. За підсумками маркетингових досліджень, 79% клієнтів АХА задоволені якістю обслуговування, ввічливістю та доброзичливістю персоналу АХА в процесі врегулювання їх страхових випадків.

Ми вдячні Вам за кожне звернення, відгук чи рекомендацію щодо якості послуг, які надає АХА.

Для зручності та економії Вашого часу Ви можете звернутися до нас наступним чином:

  • Зателефонувавши до нашого Контакт-центру за номером 0 800 60 69 76 (цілодобово, безкоштовно з міських телефонів по Україні), Ви зможете отримати консультацію щодо страхових послуг АХА, стосовно процесу розгляду Вашого страхового випадку, залишити подяку, скаргу або рекомендацію.
  • Надіславши запит за допомогою Інтернет (скориставшись для цього формою «зворотного зв'язку»), Ви зможете направити комерційну пропозицію, дізнатись про вартість полісу або залишити відгук щодо якості обслуговування в АХА.
  • Надіславши нам своє письмове звернення на адресу: вул. Іллінська, 8, 9-й під'їзд, 4-й поверх, 04070, м. Київ, (для цього можна скористатися прикладом письмової заяви), Ви зможете отримати офіційну відповідь АХА на своє звернення.